Партнери

 

ADLER Україна

 

Українська компанія Adler - один з лідерів в агроіндустрії. Основне завдання компанії - забезпечити представників сільського господарства якісною і надійною продукцією. За свою більш ніж 10-річну діяльність компанія Adler заробила репутацію надійного партнера як серед піонерів аграрного бізнесу, так і серед невеликих підприємств регіону.

 

Ресторан "Дімъ Трибеля"

 

 

Сучасний європейський ресторан "Дімъ Трибеля".

 

 

АТ «Житомирський маслозавод»

 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Житомирський маслозавод» - компанія «Рудь» - лідер серед українських виробників морозива.

 

 

«Кромберг енд Шуберт Україна»

 

 

«Кромберг енд Шуберт Україна» - підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Тут виготовляють електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу (Mercedes, Volkswagen, BMW, Audi).

 

ТОВ "ЖИТОМИРСЬКИЙ КАРТОННИЙ КОМБІНАТ"

 

 

Житомирський картонний комбінат - лідер на ринку пакувальних матеріалів. Вся продукція підтверджена сертифікатами якості та є екологічно безпечною.

 

 

Call-центр Beeper

 

BEEPERтм - послуги аутсорсингового контактного центру, включаючи організацію інформаційно-довідкового обслуговування, комплексної підтримки, маркетингових досліджень, телепродаж, обслуговування в автоматичному режимі.

 

 

Ресторан & Готель «Петроград'»

 

Готельно-ресторанний комплекс «Петроград'" - ресторан української та європейської кухні.

 

 

DODO Житомир

 

DODO Житомир - розкішний сучасний комплекс для повноцінного відпочинку і ділових зустрічей.

 

 

Готель & Ресторан «Шале»

 

Ресторанно-готельний комплекс «Шале».

 

 

ТОВ «АВТОДОЗОР»

 

 

ТОВ «АВТОДОЗОР» займається розробкою програмного забезпечення, продажем і установкою спеціалізованого обладнання для моніторингу транспорту. Команда розробників створює унікальні програми, які дозволяють при наявності фірмових пристроїв здійснювати GPS / ГЛОНАСС-контроль, бачити реальні витрати палива і його залишок на автомобілях, відстежувати маршрут і час прибуття в задані точки.

 

 

ТОВ «Житомир-Агробудіндустрія»

 

 

ТОВ «Житомир-Агробудіндустрія» є одним з найбільших виробників залізобетонних конструкцій на ринку м.Житомира та Житомирської області. Підприємство виготовляє продукцію, (бетон-залізобетон), відповідно до сучасних стандартів якості, основні види продукції сертифіковані.

 

 

Copyright "Familiya Group"

 

 

 

 

«Фамілія» - гастро-ресторан в Житомирі з авторською кухнею і теплою сімейною атмосферою.

 

 

                                        ТОВ «Малікс-Мед»

 

Перша приватна медична лабораторія «Малікс-МЕД» в місті Житомир. Має широку мережу пунктів забору біологічного матеріалу в містах та районних центрах Житомирської, Хмельницької, Київської, Рівненської, Чернігівської областей.

     ТОВ «Профільтех»

Виробнича компанія «Профільтех» є найбільшим виробником та постачальником виробів з тонколистового прокату. Обладнання працює в Житомирській, Вінницькій, Рівненській та Хмельницькій областях.

      ТОВ «Bloom Ink»

ТОВ "Bloom Ink" надає повний спектр послуг з інтер'єрного та широкоформатного друку; послуги плотерної порізки, ламінування, брендування авто та багато інших.

      ПрАТ «Oil-x»

ПрАТ «Oil-x» займається реалізацією палива на території Житомира і Житомирської області оптовим і роздрібним споживачам, а також наданням послуг зберігання нафтопродуктів і оренди бензовозів різних ємностей.

     Арт-паб «Чеширський кіт»

Арт-паб «Чеширський кіт» найкраще місце для проведення корпоративів, банкетів і весіль. У закладі проходять концерти, грає жива музика, а для справжніх любителів спорту в пабі проходять трансляції спортивних подій.